wz
Nejbližší koncert :
.. -

NEWS

20.10.2010

II. Narozky v Nádražce !!!

Přijďte s námi oslavit naše druhé narozeniny v pátek 29.10. nikam jinam, než do dejvické Nádražní!

Sekundovat nám budou kapely Třetí stupeň tortury a Parallen. Bohatý program plný nečekaných zvrat(k)ů začne v 19:00.

04.02.2010

Leden, který nám přinesl kromě slušného přídělu sněhu a mrazu také "vlastenecké" mecheche v Modré Vopici (na podobně koncipovaných akcích už nikdy hrát nebudeme) je zaplaťpánbůh za námi, hleďme proto vpřed, do světlých zítřků.

Jak jste si určitě dobře všimli, v rubrice koncertů přibyly 3 nové akce, z toho 2 budou na místech námi ještě nezprzněných - jednak známý liberecký klub Vlak a poté komořanská Bažina. Během této malé tour bychom rádi do playlistu zakomponovali i 2 zbrusu nové skladby, které v momentální době prochází zkušebním provozem. K nekontrolovatelnému chtíči po chlastu a vidině subkulturního orgasmu tak přibyl další důvod proč koncert navštívit.

12.1.2010

Vyhlašujeme soutěž pro všechny kreativní jedince. Jedná se o výtvor nového oficiálního loga naší kapely. Autor nejlepšího návrhu obdrží krásný božkovský rum.

Návrhy můžete posílat na email 1plusvrata@gmail.com.

27.9.2009

Začíná podzim a zároveň i nová etapa naší kapely.

Odchozivšího Sašu na záskok v červencovém Chapeau Rouge bravurně, i když s trashmetalovým tempem nahradil Michal Dovec, který má k punku hodně daleko, tudíž (i přes jeho kvality) bylo jasné, že naše spolupráce bude krátkodobého charakteru. Pozice drummera byla tak osamocená až do začátku září. Tímto bychom vám chtěli představit našeho nového člena, kterým se stal nadějný, punkem odkojený bubeník vystupující pod pseudonymem Lumík. Hned na první zkoušce jsme ocenili jeho aktivní přístup k muzice a evidentní sklony k alhoholismu, takže rozhodování o jeho angažmá ve Vratech nebylo dlouhé. Jelikož basovou část kapely zpívat nebaví, kytarová zpívat neumí a bubnová má dost starostí s udržením rytmu, rozhodli jsme se najít si schopného vokalistu. Na inzerát se již ozvalo několik zájemců, které budeme postupně zkoušet, vybírat ale budeme s rozvahou, není to přeci jen zas tak akutní.

A nakonec to nejdůležitější:

V sobotu 10.10. se bude konat v dejvické nádražní čtyřce Den otevřených vrat. Slavíme totiž nejen 10. jubilejní koncert, ale zároveň i naše 1.narozeniny. Pestrý kulturprogram začne již kolem 17té hodiny promítáním dokumentu Čtvrtá světová válka, následovat bude hudební extáze v podobě kapel Papírový Panenky, Destraktor a Kočkolit, naše vystoupení začne kolem desáté.

Všichni jste srdečně zváni i do vysočanské putyky u hřiště TJ Praga, kde budeme hrát o tři týdny později.

Z.

21.6.2009

Se zármutkem v srdci oznamujeme všem příznivcům kapely, že náš bubeník Alex se ze zdravotních důvodů rozhodl ukončit svou nadějnou hudební kariéru, tudíž koncert 20.června v Nádražce byl jeho poslední. Rádi bychom proto Sašovi poděkovali za všechno co pro kapelu udělal.

Tímto vyhlašujeme konkurz na bubeníka. Pokud se najde někdo, komu se líbí naše tvorba a nemá zrovna do čeho praštit, nechť se nám ozve!

15.4.2009

Milí výtržníci,

nádražka vol. II se povedla možná ještě lépe než ta první, všichni jste byli jako obvykle úžasní, kamarád Tom nám natočil videoklip ke Kavárně(viz. videa, díky Tome!), a dokonce ani nikdo ze statečných kotelníků neshodil reprák na zem, takže alles gute. Momentálně zkoušíme kromě levného vína taky nějaké ty nové songy, když půjde dobře, tak za pár koncertů už pro velký úspěch nebudeme muset hrát jednu písničku vícekrát, i když opakování je matka moudrosti, jak se říká. Všichni se činí a pozadu nezůstal ani náš webmaster David, který pozměnil vzhled stránek a zprovoznil Guestbook, kam konečně můžete psát všelijaké nesmysly.

..a další důležité zprávy:

Zásluhou našeho kamaráda a hlavního logistika Laca, se nám naskytla možnost zahrát si v klubu z nejmilejších, na Sokolovně ve Velkých Popovicích v sobotu 18.dubna. Nabídku jsme přijali, naše radost byla však daleko větší, když jsme se dozvěděli, že jako předkapela před námi vystoupí všeobecně známé těleso Děda Mládek Illegal Band. Bohužel se to ale odrazilo i na vstupném, jehož výši jsme ale neurčovali my a je vskutku přemrštěné. 14. května budeme hrát na žižkově v XT3, takže si opět na své přijdou i fanoušci z metropole. Večer načne opravdu pozoruhodná téměř dívčí kapela Papírový Panenky, po nich budou následovat zkušení ska-punkoví harcovníci Deliwery, koncert uzavřou vrata :) Na konci měsíce pak zavítáme do Plzně do Divadla Pod Lampou, abychom místním dokázali, že nejen v městě piva se hraje dobrý punk. Spolu s námi vystoupí tamní borci S.A.S a Trvalý Následky. Prazdroj, dobrá dopravní dostupnost a relativně lidové vstupné nahrávají tomu, že by se v kotli mohli objevit i poggeři z Prahy :)

Srdečné jarní pozdravy!

Z.

26.2.2009

Nazdar!

Po dlouhé odmlce zaviněné alkoholem a zkouškovým obdobím na ČVUT se hlásíme se spoustou nových zpráv.

Atmosféra, kterou jste nám pomohli vytvořit v lednové nádražce byla úžasná(!), a proto jsme se rozhodli uspořádat zde koncert ještě jednou, a to v pátek 27.3.(viz. Koncerty). Večer bude otvírat Mikiho kapela Volume Makers, další vystupující tělesa upřesníme později, nejdůležitější informace je, že Vrata budou hrát jako poslední. Máme pro vás pro vás zase připravena nějaká ty hudební překvapení (možná se dočkáte i fungl nových písniček), tak doufáme, že se opět dostavíte v hojném počtu!

Jak jste si mohli všimnout, na stránkách se opravdu začalo pracovat. V sekci fotek přibyly krásné nové kousky z nádražky od našeho dvorního fotografa Jakuba, po Mikiho úpravě se z nich stala prozatimní ozdoba našeho webu(jen tak dál kluci!). V nejbližší době bude zprovozněn Guestbook, aby interakce mezi kapelou a fanoušky nabrala větší progres, zato se vzhledem našich stránek měl nejvíce zahýbat příchod grafika/čky, kterému brání už jen víceméně formality. Upozorňujeme, že pozice bedňáka a trianglisty jsou stále neobsazeny, případné zájemce uvítáme s otevřenou náručí. Tajemníkem fanclubu byl hlasováním jednomyslně zvolen známý benešovský dělostřelec Radek, který se své nové role zhostil s elegancí sobě vlastní :) Jelikož doba jde dopředu a není radno bránit se novým trendům, rozšířili jsme pole působnosti i na oblíbenou sociální síť Facebook, kde nás již můžete podporovat také.

Slunce v duši (v tomhle počasí zvlášť) přeje

Zbyněk

11.1.2009

Vážení přátelé, punkáči...

Vítáme vás na na našich stránkách, na kterých se vytrvale pracuje, jak píše webmaster(ale každému je zřejmé, že je to lež). Doufáme, že se vám zde bude líbit, že stránky budete pravidelně sledovat a netrpělivě vyhlížet naše novinky, nahrávky, texty, termíny chystaných koncertů či fotky, na kterých jste se nevlastní vinou ocitli. Mimochodem děkujeme za výbornou atmosféru, kterou jste nám pomohli vytvořit na našem debutovém koncertě v Modré Vopici. Jelikož jsme si na přízeň publika rychle zvykli, na dalším chystaném koncertě 24.1. v dejvické nádražce, kam jste všichni srdečně zváni, očekáváme návštěvnost a podporu minimálně stejnou, ne-li větší!

S přáním lepších zítřků

Zbynda

Vytvořil David Carda, 2009.